5

تعویض مدیران غیر پیام نوری دانشگاه پیام نور در آینده نزدیک

  • کد خبر : 1318
تعویض مدیران غیر پیام نوری دانشگاه پیام نور در آینده نزدیک
بهمن ماه سال 1393: دانشگاه پیام نور با جمعیت گسترده دانشجویان و چندین هزار عضو هیئت علمی خویش به عنوان ابر دانشگاه جهان اسلام مطرح است.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام سید محمدرضا حسینی ظهر امروز در مراسم معارفه سرپرست جدید پیام نور کردستان در سنندج اظهار کرد: بر اساس سیاست‌ها و رویکردهای جدید مدیریتی در پیام نور هیچ کسی خارج از بدنه پیام‌نور حق تصدی‌های مدیریتی در این دانشگاه را ندارد.

حجت‌الاسلام حسینی اظهار داشت: هم‌اکنون دانشگاه پیام نور با جمعیت گسترده دانشجویان و چندین هزار عضو هیئت علمی خویش به عنوان ابر دانشگاه جهان اسلام مطرح است.

وی افزود: با توجه به این ویژگی‌ها دیگر دلیلی وجود ندارد که خارج از بدنه پیام نور افرادی برای تصدی مسئولیت‌ها انتخاب شوند لذا در آینده نزدیک همه غیرپیام‌نوری‌ها نیز باید از بدنه پیام نور خداحافظی کنند.

دکتر سید محمدرضا حسینی مشاور عالی دانشگاه پیام نور کشور از فعالیت ۴ هزار عضو هیئت علمی در مراکز و واحدهای تابعه این دانشگاه خبر داد و گفت: ارتقای سطح علمی اساتید و دانشجویان از اولویت‌های این دانشگاه است و دیگر شایسته نیست که عضو هیئت علمی دارای جایگاه مربی باشد.

حجت‌الاسلام سید محمدرضا حسینی تصریح کرد: روند ارتقای علمی اعضای هیئت علمی و اساتید پیام نور را با جدیت دنبال می‌کنیم و تنها افرادی که دارای مدرک دکترا باشند می‌توانند به عنوان اعضای هیئت علمی این دانشگاه درآیند و دیگر افراد با مدرک کارشناسی ارشد جذب نمی‌شوند.

وی افزود: یکی از بزرگترین افتخارات جهان اسلام علم و دانش مسلمانان بوده و خوشبختانه ایران اسلامی نیز در این عرصه جزو پیشروترین کشورهای اسلامی است.
حجت‌الاسلام حسینی در ادامه سخنان خود نیز به جایگاه استان کردستان در روند توسعه علمی و پژوهشی کشور اشاره کرد و گفت: نخبگان و صاحب‌نظران بسیاری در این خطه از میهن اسلامی زندگی می‌کنند و باید از توانمندی‌های آنان به نحو احسن بهره گرفته شود.

وی ابراز امیدواری کرد که دانشگاه پیام نور استان کردستان با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های علمی استان زمینه توسعه هرچه بیشتر زیرساخت‌ها در این استان را فراهم کند. مشاور عالی رئیس دانشگاه پیام نور کشور تصریح کرد: کردستانی‌ها مردمانی متدین، مهمان‌نواز و انقلابی بوده و شایسته والاترین خدمات هستند و انتظار می‌رود حداقل ۳ کرسی نظریه‌پردازی در این دانشگاه فعال شود و رتبه علمی اساتید و اعضای هیئت علمی پیام نور کردستان با تلاش مضاعف اعضای علمی ارتقا یابد.

لینک کوتاه : https://www.mrhosseini.ir/?p=1318

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰